Зтульчик пластиковий CM410 Туреччина
кольору в асортименті
Дитячий стільчик турецького виробництва дуже сподобається і дітям (своїм яскравим кольором) і батькам (ціною та якістю). Стілець литий, із міцного пластику, підійде для дітей віком від 2 до 6 років. Розміри: ширина сидіння — 33 см, глибина сидіння — 31 см, висота стільця 65 см. У наявності різні забарвлення — бажану інструкціюйте під час замовлення на сайті levenya.org або за телефонами 093 89 40 280, 099 44 17 896

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Irak Plastics |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Стільчик |
| Наявність спинки | Так |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал виготовлення | |
| Сидіння | пластик |
| Спинка | пластик |
| Ніжки | пластик |
| Габаритні розміри стільчика | |
| Ширина стільчика | 330 мм |
| Глибина стільця | 310 мм |
| Висота стільчика з урахуванням спинки | 650 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 591 ₴




